Poland Polski
PLN

Dostawa

Dostawa

Zapraszamy do wyboru naszego sklepu z zakupami, wszystkie przedmioty zakupione w naszym sklepie zostaną wysłane bezpłatnie (standardowa wysyłka).

Oferujemy przesyłki za pośrednictwem międzynarodowych kurierów, takich jak UPS, FedEx, DHL, Epack i Hongkong Post. Wybieramy najbardziej odpowiednią metodę wysyłki w zależności od miejsca przeznaczenia zamówienia. Ponieważ dostawa jest zlecona przez niezależną firmę kurierską, upewnij się, że twoje dane adresowe są szczegółowe i poprawne.

Przyjazne przypomnienie: jeśli pakiet zawiera zbyt wiele produktów, możemy wydać wiele pakietów. Powiadomimy Cię przez e-mail.

Wysyłamy do wszystkich części świata. Po prostu kup i ciesz się naszą jakością usług, dostarczymy ją bezpośrednio do Twoich drzwi.

1. Odbierz zamówienie

Po przetworzeniu płatności i otrzymaniu zamówienia, potwierdzimy zamówienie przez e-mail. Następnie przygotujemy produkty zgodnie z zamówieniem. Potrzebujemy 1-2 dni roboczych na sprawdzenie zamówienia, potwierdzenie płatności i zweryfikowanie adresu. Po zrealizowaniu zamówienia wyślemy zamówienie wysyłki do magazynu. Po otrzymaniu naszej prośby o dostarczenie, nasz magazyn wyda twoje zamówienie na czas na podstawie informacji o zamówieniu. Następnie, jeśli twoje zamówienie jest nadal w magazynie, twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 24 godzin.

2. Czas przetwarzania

W tej sekcji pytamy około 24-48 godzin o kontrolę jakości i organizujemy prawidłową wysyłkę. Po wysłaniu paczki wyślemy Ci e-mail z informacjami o wysyłce.

Uwaga: w zamówieniach z wieloma projektami czas przetwarzania będzie oparty na projekcie o najdłuższym czasie przetwarzania.

3. Czas dostawy

Rzeczywisty czas dostawy do kraju docelowego zależy od metody wysyłki w zamówieniu.

Standardowy koszt wysyłki: 5 - 15 dni roboczych

Przyspieszona wysyłka: 3 - 10 dni roboczych

Pamiętaj, że nie będziemy przetwarzać Twojego zamówienia w weekendy lub święta. W związku z tym proszę czekać 1-2 dni robocze na przetworzenie zamówienia weekendowego.

Uwaga: czasy tranzytu mają również wpływ na dni ustawowo wolne od pracy, kraje docelowe i firmy kurierskie.

4. Dostarczone

Całkowity czas dostawy jest podzielony na dwie części: czas przetwarzania i czas dostawy

Według informacji zwrotnych, większość paczek może być dostarczona szybko i bezpiecznie. Współpracujemy z wieloma znanymi firmami żeglugowymi, obsługując wiele naszych destynacji na całym świecie. Należą do nich DHL, EMS, FedEx, Hongkong Post i UPS.

Śledzenie zamówienia
Po wysłaniu paczki otrzymasz powiadomienie e-mail z numerem przesyłki. Zawiera Twój numer śledzenia i adres śledzenia przesyłki. Numer śledzenia dla każdego pakietu jest unikalny. Pamiętaj, że jeśli nie otrzymałeś takiego e-maila w ciągu 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, skontaktuj się z naszym zespołem ds. Obsługi posprzedażnej. I podaj numer zamówienia. Złożymy zapytanie na podstawie Twojego numeru zamówienia. Ogólnie rzecz biorąc, będziemy odpowiadać w czasie rzeczywistym na temat statusu twojego zamówienia i innych informacji.