Poland Polski
PLN

FAQ

FAQ

Czy wszystkie zamówienia mogą być dostarczane bezpłatnie?
Wiemy, że wszyscy lubicie bezpłatną wysyłkę, więc jesteśmy bezpłatni dla wszystkich zamówień.

Jak anulować zamówienie?
Wiemy, że błąd się wydarzył. Może zdajesz sobie sprawę, że zamówiłeś niewłaściwy przedmiot lub że twoje konto bankowe nie jest tak wzbogacone, jak ci się wydaje. Jeśli z jakiegokolwiek powodu musisz anulować swoje zamówienie, skontaktuj się z nami przez e-mail tak szybko, jak to możliwe.

Nie otrzymałem wiadomości e-mail z potwierdzeniem, co mam zrobić?
Przepraszam za to! Wiadomości e-mail mogą być wysyłane bezpośrednio do folderu zbiorczego / spamu lub nasz adres e-mail może być nieprawidłowy. Ale nie martw się, skontaktuj się z obsługą klienta. Sprawdzimy, czy Twoje zamówienie zostało złożone i wyślij ponownie e-maile potwierdzające.

Jak mogę zmienić moje zamówienie po złożeniu zamówienia?
Czasami musisz zmienić zamówienie. Po potwierdzeniu zamówienia nie będziemy mogli zmienić ani dodać niczego bez próby anulowania zamówienia. Wszystkie towary przetwarzane przez zamówienie są wprowadzane do naszej bazy danych zarządzania zapasami i nie można ich zmienić po potwierdzeniu zamówienia.

Jak śledzić zamówienia?
Po wysłaniu numeru śledzenia zamówienia na Twój adres e-mail możesz sprawdzić status dostawy przedmiotu online, odwiedzając odpowiednią witrynę firmy transportowej.

Jak mogę go zwrócić? Jaki jest adres zwrotny?
Jeśli chcesz wrócić, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, nasz personel obsługi klienta poprowadzi Cię, jak wrócić, możesz wysłać te produkty na nasz wyznaczony adres zwrotny. Po otrzymaniu przesyłki potwierdzimy podane przez Ciebie informacje RMA i sprawdzimy stan przesyłki. Jeśli wszystkie odpowiednie standardy zostaną spełnione, zwrócimy Ci pieniądze zgodnie z Twoją prośbą; lub, jeśli poprosisz o wymianę, zastępstwo zostanie wysłane do Ciebie z naszej centrali.

Czy koszt wysyłki zwrotnej zostanie zwrócony?
Niestety nie możemy zwrócić kosztów wysyłki.

Czy mogę zwrócić lub wymienić? Jakie są zasady dotyczące zwrotów?
Wierzymy, że aby uzyskać najlepsze zakupy online, nasi klienci nie muszą ponosić krajowych kosztów wysyłki zwrotnej. Z jakiegokolwiek powodu, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, prosimy o wypełnienie naszego prostego procesu samoobsługowego zwrotu. Nie pobieramy żadnych opłat za Twój powrót. Przekaż naszą 30-dniową polisę zwrotu.

Dlaczego jest taki tani?
Ponieważ mamy bogate doświadczenie w branży modowej, nasze globalne kontakty działają dla nas przez cały dzień! Wierzymy, że trendy mody zmieniają się tak szybko, że nasi klienci powinni mieć prawo do wypełnienia garderoby bez wydawania więcej pieniędzy!

Jakie metody płatności są akceptowane?
Karty Visa, MasterCard, Discover i American Express są obecnie akceptowane we wszystkich zamówieniach.

Skąd mam wiedzieć, czy mój zwrot został przetworzony?
Na pewno wyślemy Ci e-mail z potwierdzeniem. Jeśli go nie otrzymałeś, pamiętaj, że zwroty i wymiany zazwyczaj trwają 7 dni roboczych. Tutaj numer śledzenia ponownie się przydaje! Jeśli wiesz, kiedy dostarczyć paczkę, możesz obliczyć przybliżone ramy czasowe jej przetwarzania :)

Dlaczego mój numer śledzenia jest nieważny?
Informacje o śledzeniu zwykle pojawiają się w ciągu 2-3 dni roboczych od wysłania. Dlatego zaleca się, aby sprawdzić informacje logistyczne zamówienia 72 godziny po otrzymaniu numeru śledzenia zamówienia.

Czy moja prywatność i dane osobowe są bezpieczne na twojej stronie?
Z dumą oferujemy bezpieczne i niezawodne zakupy online. Zakupy na naszej stronie są bezpieczne. Szanujemy również Twoją prywatność i dokładamy wszelkich starań, aby chronić Twoją prywatność.