Poland Polski
PLN

Polityka Prywatności

Polityka prywatności

Zbieramy informacje o klientach, aby poprawić Twoje wrażenia z zakupów. Niniejsza Polityka prywatności pomaga zrozumieć zebrane informacje na temat odwiedzania naszego sklepu lub witryny internetowej, sposobu, w jaki go używamy i na co go współużytkujemy, oraz zabezpieczeń, które zapewniamy dla tych informacji. Niniejsze oświadczenie o ochronie prywatności dotyczy informacji zebranych w jednym z naszych sklepów i stron internetowych.

Informacje, które zbieramy
Zbieramy informacje nawigacyjne, ponieważ każdy odwiedzający korzysta z naszej strony internetowej. Dane nieosobowe mogą być zbierane podczas procesu zbierania informacji nawigacyjnych. Informacje nawigacyjne informują odwiedzających o korzystaniu z naszej strony internetowej, w tym najczęściej odwiedzanej stronie internetowej lub po raz ostatni odwiedziliśmy naszą stronę internetową. Mówi nam również o sprawności technicznej naszych stron i usług. Informacje nawigacyjne pomagają nam lepiej zrozumieć doświadczenie odwiedzającego w naszym sklepie i ulepszyć go, identyfikując i dostarczając więcej funkcji, usług i produktów, które użytkownicy lubią.

Informacje osobiste
Tworząc lub aktualizując konto, zarejestruj się w programie nagród sklepu lub zarządzaj swoim kontem nagród, utwórz listę życzeń, zarejestruj lub zarządzaj przypomnieniami o tekście, możemy poprosić Cię o podanie danych osobowych, przechowywanie zamówień, udział w konkursach lub loteriach, i uczestniczyć w ankiecie, robić zakupy online, sprawdzać status zamówienia lub przeglądać historię zamówień, komentować nasze produkty, kupować i wysyłać karty podarunkowe lub karty eGift, wyszukiwać strony produktów na naszych produktach lub podawać informacje o preferencjach dotyczących obuwia. Kategorie zebranych informacji obejmują imię i nazwisko, adres, adres e-mail, nazwę odbiorcy i adres e-mail, numer nagrody sklepu, informacje o zamówieniu, numer telefonu, dane karty kredytowej / debetowej, datę urodzenia i daty, komentarze na temat naszych produktów, zapisane wyszukiwania, preferowane marki, wiadomości lub przypomnienia, które tworzysz.

Wykorzystanie danych osobowych, które zbieramy
    Dane osobowe, które zbieramy online, są wykorzystywane do następujących celów:
    Dostarcz zamówione produkty, wypełnij utworzone przez siebie zapytania i przetwarzaj zwroty lub wymiany.
    Zrozum swoje potrzeby i preferencje, być może poprzez ankiety, oceny produktów lub pliki cookie.
    Rozwijaj, sprzedawaj i sprzedawaj produkty i usługi dla siebie, i dostosuj swoje doświadczenie do naszej strony internetowej w oparciu o Twoje zainteresowania.
    Jeśli zamówienie lub dostawa jest trudna, skontaktuj się z tobą lub odbiorcą produktu.
    Zarządzaj i rozwijaj działalność i operacje, zarządzaj kontami, zbieraj i przetwarzaj płatności.
    Odpowiadaj na twoje pytanie.
    Wysyłaj aktualizacje do członków naszego sklepu o programach nagród, nagrodach i naszych produktach, promocjach i wydarzeniach
    Udostępniaj informacje za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji, które udostępniasz nam na temat naszych produktów lub witryn, w tym podczas rejestracji konta, rejestracji w celu uzyskania nagrody lub dokonania zakupu, dodania Cię do listy e-mailowej lub naszego telefonu klienta i listy e-mail marketingowej dla zakup.

Nasz sklep może być powiązany z pewnymi niepowiązanymi firmami, które będą łączyły Cię z naszą witryną, co może obejmować uznanie zakupów od nas. Możemy udostępniać dane umożliwiające identyfikację osób, które zbieramy od Ciebie, przez osoby trzecie, które prowadzą do naszej witryny. Powinieneś wiedzieć, że możemy ujawnić twoje konkretne informacje w razie potrzeby przez prawo lub w oparciu o nasze prawdziwe przekonanie, że konieczne jest egzekwowanie lub stosowanie naszych Warunków korzystania z witryny i Warunków korzystania z serwisu oraz przestrzeganie prawa. Konieczne jest, aby chronić użytkowników naszej strony internetowej lub innych osób. Jeśli połączymy, przejęliśmy lub przejęliśmy z innymi podmiotami komercyjnymi, niektóre lub wszystkie zgromadzone dane osobowe zostaną udostępnione temu podmiotowi i zatrzymane przez nas.

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i opracowaliśmy niniejszą Politykę prywatności w celu zademonstrowania ich zaangażowania w ochronę Twojej prywatności. Niniejsza Polityka prywatności ma na celu opisanie użytkowników naszych Witryn i usług, informacji, które zbieramy, sposobu ich używania, osób, którym je udostępniamy, oraz wyborów dotyczących takiego wykorzystania i ujawnienia. Podejmujemy odpowiednie środki bezpieczeństwa w celu ochrony Twoich danych osobowych przed nieautoryzowanym dostępem i ujawnieniem. Na przykład tylko upoważnieni pracownicy mają dostęp do danych osobowych i mogą to robić tylko w przypadku dozwolonych funkcji biznesowych. Ponadto stosujemy szyfrowanie podczas przesyłania poufnych danych osobowych między systemem a naszymi systemami, a my korzystamy z zapory ogniowej, aby zapobiegać nieautoryzowanemu dostępowi do twoich danych osobowych.