Poland Polski
PLN

Zapłata

Zapłata

KupModa ma nadzieję, że możesz szybko i łatwo kupić wszystkie swoje ulubione przedmioty online. Dlatego jeśli chcesz dokonać zakupu, możesz skorzystać z jednej z następujących metod płatności:

PayPal, Visa, MasterCard, American Express, Discover

Zaleca się, aby płacić w systemie PayPal. Po wybraniu tej metody płatności na stronie rozliczeniowej strona przejdzie do witryny PayPal, kliknij "Zaloguj", aby wyświetlić szczegóły płatności, kliknij "zapłać teraz" po potwierdzeniu poprawności. Następnie transakcja jest zakończona.
  
Jeśli złożyłeś zamówienie, ale chcesz zmienić lub anulować zamówienie, skontaktuj się z nami tak szybko, jak to możliwe, ponieważ zamówienie szybko wejdzie do naszego magazynu. Dołożymy wszelkich starań, aby wprowadzić jakiekolwiek zmiany, ale nie możemy zapewnić żadnych gwarancji, ponieważ zamówienie mogło zostać przetworzone. W takim przypadku możesz poczekać, aż otrzymasz zamówienie i postępować zgodnie z normalnymi procedurami zwrotu. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszym Centrum pomocy.

Jeśli przesłana lokalizacja nie jest zgodna z adresem rozliczeniowym, Twoje zamówienie może zostać zawieszone i opóźnione w celu weryfikacji bezpieczeństwa. KupModa nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia, które mogą z tego wyniknąć.

Dzięki zaufaniu naszych klientów nasz profesjonalny zespół był do Twojej dyspozycji.