Poland Polski
PLN

Zwroty

Zwroty

Nasza polityka zwrotów i wymiany jest taka sama.

Jeśli nie podoba ci się przedmioty, które kupujesz w naszym sklepie, chętnie zwrócimy te produkty w ciągu 30 dni od pierwotnej daty wysyłki. Upewnij się, że go nie nosisz lub nie zmieniasz. Zwroty muszą być w stanie, w którym otrzymałeś i w oryginalnym opakowaniu bez zużycia. Niektóre produkty mają dodatkową etykietę zabezpieczającą. Oryginalna etykieta bezpieczeństwa lub uszkodzona etykieta może nie zostać dołączona, gdy przedmiot zostanie zwrócony. Zwrot może nie być kwalifikowalny. Jeśli nie masz oryginalnego opakowania, proszę włożyć do pudełka kopię potwierdzenia zwrotu produktu w plastikowej torbie.


Nasza standardowa polityka, wymiana jest bezpłatna. Mamy nadzieję, że ponownie trafisz do naszego sklepu, bez względu na to, czy szukasz odpowiedniego rozmiaru, szerokości, koloru czy stylu, czy zupełnie innego produktu. Do wyboru są buty, ubrania, torby i akcesoria. Zwrot jest również bardzo prosty. Jeśli zdecydujesz się zwrócić zwrot pieniędzy, przedmiot musi zostać zwrócony w ciągu 30 dni od daty zakupu, ale w okresie świątecznym damy Ci prezent na okres do 30 dni od daty zakupu. Przedmioty powinny być nienoszone, w tym wszystkie oryginalne etykiety. Należy uwzględnić wszystkie opakowania, w tym oryginalne pudełka na buty. Zwroty będą przetwarzane za pomocą oryginalnej metody płatności w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania naszego magazynu. Niestety, nie jesteśmy w stanie zwrócić żadnych kosztów wysyłki przyspieszonych dodanych do oryginalnego zamówienia. Kredyty mogą zostać wysłane na konto w ciągu 2 do 10 dni roboczych, w zależności od wybranej metody płatności. Jeśli klient musi zwrócić adres, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta, aby uzyskać pomoc dotyczącą wymiany lub zwrotu.

Jak wrócić:


Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail, a nasz zespół obsługi posprzedażnej poprowadzi Cię z powrotem.

I powiedz nam w mailu:

Przygotuj numer zamówienia
Zdjęcie produktu.
Dlaczego chcesz go zwrócić.


Po otrzymaniu zwrotu w magazynie otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zwrotu.

Po otrzymaniu zwróconego produktu zwrócimy pierwotną metodę płatności.

* Uwaga: wszystkie adresy zwrotne są określone, pamiętaj, aby skontaktować się z nami przed powrotem.

Następujące pozycje nie przyjmują żadnych zwrotów ani wymian:
Wszystkie kosmetyki, ubrania intymne, garnitury intymne, stroje kąpielowe jednoczęściowe, kąpielówki, stroje kąpielowe, wszystkie gorsety, rajstopy i skarpetki, produkty samoprzylepne i wszystkie przedmioty prześwitujące.

Jeśli którykolwiek z powyższych elementów zostanie zwrócony, nie zostaną zwrócone żadne zwroty ani wymiany, a klient będzie odpowiedzialny za odzyskanie wszelkich kosztów wysyłki. Jeśli okaże się, że przedmiot jest uszkodzony, wadliwy lub nieprawidłowy, przed zwrotem produktu należy skontaktować się z przedstawicielem obsługi klienta, abyśmy mogli w tym pomóc. Uszkodzone przedmioty należy zgłosić w ciągu 5 dni od dostawy. Zdjęcia są wymagane w przypadku każdego zgłoszenia szkody. Przedmioty mogą zostać zwrócone lub wymienione w ciągu 30 dni od otrzymania zamówienia. Do 30 dni od daty otrzymania paczki, klient skontaktuje się z nami, jeśli znajdzie jakieś wadliwe przedmioty.